page-header
Z nami wyprzedzisz konkurencję

Pozycjonowanie stron internetowych

Chcesz podnieść pozycję swojej witryny w Google? Dla nas to codzienność!

Pozycjonowanie stron www to proces, którego celem jest poprawa pozycji oraz zwiększenie liczby słów kluczowych pod którymi strona jest widoczna w wyszukiwarce Google. Na pozycjonowanie strony składa się szereg działań. Możemy do nich zaliczyć działania onsite czyli optymalizację samej witryny oraz offsite – czyli wszystko to co odbywa się poza witryną np. pozyskiwanie odnośników.

Ze względu na to, że bezpłatne wyniki wyszukiwania są dużo chętniej odwiedzane przez internautów jest to jeden z najskuteczniejszych i najtańszych kanałów dotarcia do nowych klientów.

Każdy, kto myśli o rozwoju swojej firmy i chciałby trafić do jak największego grona potencjalnych klientów powinien pomyśleć o pozycjonowaniu swojej strony.

Bezpłatna wycena

Dlatego warto inwestować w SEO?

Dzięki prawidłowo zaplanowanej strategii SEO będziesz w stanie dotrzeć ze swoją stroną do odpowiedniej grupy docelowej czyli osób, które będą zainteresowane Twoją ofertą. Z racji tego, że z wyszukiwarki Google korzysta ponad 98% Polaków, warto postawić właśnie na ten kanał. Pozycjonowanie ma na celu umieszczenie Twojej strony możliwie wysoko dla zapytań, które będą generować sprzedaż oraz nowych klientów.

Należy pamiętać, że pozycjonowanie to proces długotrwały ze względu na to, że algorytm wyszukiwarki zmienia się każdego dnia. Dodatkowo w przypadku nowych witryn, budowany jest najpierw autorytet domeny aby później móc ją skutecznie pozycjonować.

Długofalowa współpraca nie tylko zapewni zwrot z inwestycji ale także wygeneruje dodatkowy ruch na stronie i zwiększy widoczność serwisu. Pomimo początkowego nakładu finansowego pozyskanie każdego kolejnego użytkownika tańsze, a koszt całej kampanii okaże się sporo niższy niż pozostałe formy reklamy dostępne w Internecie.

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne promowaniu serwisu na zapytaniach związanych z danym regionem. Usługa ta jest skierowana do firm, które chcą dotrzeć do klientów ze swojej okolicy. Strategia ta świetnie sprawdzi się w przypadku takich działalności jak mechanicy samochodowi, restauratorzy, fryzjerzy itp. Cena pozycjonowania lokalnego ze względu na mniejszy zasięg jest zazwyczaj dużo niższa niż w przypadku fraz ogólnych.

Wykres modelu long tail

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Pozycjonujemy sklepy internetowe w modelu long tail. Proces ten opiera się na promowaniu serwisu w wyszukiwarce pod nieograniczoną liczbą fraz. Dzięki optymalizacji pod dłuższe, bardziej złożone zapytania do sklepu będą trafiać użytkownicy będący na jednym z końcowych etapów ścieżki zakupowej. Sumaryczna ilość fraz tego typu dużo skuteczniej skaluje nie tylko ruch ale i sprzedaż.

Korzyści z podjęcia współpracy